Navigace


Partneři

logo_up.jpg, 11kB logo_helas.jpg, 9,7kB logo_calamarus.jpg, 8,2kB

logo_divadlakd.gif, 5,2kB
logo_uvu.gif, 5,4kB
logo_alive.gif, 7,1kB
logo_grada.jpg, 9,2kB logo_idea.png, 8,7kB logo_Profesia.jpg, 10kB
logo_LEGO.jpg, 17kB logo_zus_kladno.jpg, 11kB  

Prohlášení…

Partnerské školy

Emerald cultural institute www.eci.ie

26.11.2011 jsme navázali partnerství se školou Emerald cultural institute v Dublinu. Zřizovatelka školy Ing.Hana Skallová a jednatel školy Mgr.Vladimír Skalla přijeli na pozvání majitele institutu Maurem Biondim, který je velmi srdečně přijal a vyslechl.

Vznikla dohoda o spolupráci obou škol, která má pro 1.KŠPA v Kladně, v Praze i Litoměřicích zajistit možnost studentů i učitelů se dále vzdělávat v anglickém jazyce v Dublinu, v Praze či v Kladně. Již letos bude zřejmě v Praze (v budově pražské 1.KŠPA v Karlíně) započata Letní škola anglického jazyka, ve ktere bodou učit vynikající učitelé z Dublinu.

Dále byla domluvena výměna studentů - studenti našich škol mohou jet "na zkušenou" do Dublinu, kde pro ně je zajištěno ubytování v rodinách, bohatý kulturní program i možnost účasti na výuce anglického jazyka.

Naši učitelé angličtiny mohou navštívit velmi kvalitní kurzy angličtiny pro učitele, ve kterých se naučí moderním metodám výuky a prohloubí svou znalost jazyka.

Kontakty:
Emerald Cultural Institute
10 Palmerston Park
Rathgar
Dublin 6, Ireland
E-mail: emerald@eci.ie
Telefon: +353 149 733 61
Fax:+353 149 750 08

Naše škola je zapojena do projektu Akademie ČSLH

logo_ACSLH.jpg, 6,4kB
„Cílem projektu je výchova špičkového mládežnického hráče schopného konkurovat nejlepším hráčům ve světovém měřítku ve spojení s absolvováním středního vzdělání.“
Český svaz ledního hokeje

Naše škola je zapojena do projektu AFRIKA AFRICE

logo_afa.jpg, 6,4kB
Naše škola se zapojila v podpoře charitativního projektu Afrika Africe. Tento projekt, který založil náš pedagog Mgr. Phanuel Osweto, PhD., podporuje v Keni vzdělání mládeže ze sociálně slabých rodin. Projekt má tři programy, které pomáhají této mládeži získat lepší život pro jejich budoucnost. Afrika Africe podporuje počítačové dovednosti, základní a středoškolské vzdělání, sirotčinec a adopce na dálku. Podpořit můžete i vy drobnými měsíčními finančními dary na číslo účtu 2100890978/2010. Více informací se dozvíte na www.afrikaafrice.cz