Soukromá střední škola  a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

 

1.KŠPA - MERCEDES mezi soukromými školami!

Home Akce školy

Obrázky ze školy

pict1231a
Image Detail

FotoGalerie

Akce školy

Sekce  vyhrazená akcím školy2017 - Práce studentů - obor grafika PDF Tisk

Hlavní město Praha ve spolupráci s městskými částmi Praha 1 - 22 vyhlásili XI. ročník amatérské filmové soutěže AntiFetFest aneb Jde to i jinak.

Studenti naší školy pro tuto akci vytvořili do soutěže několik návrhů reklamního plakátu.

 

autor - David Domalíp
David Domalíp
autor - Eliška Horová
Eliška Halová
autor - Samuel Hey
Samuel Hey
autor - Natálie Horáčková
Natálie Horáčková
autor - Šimon Javornický
Šimon Javornický
autor - Kateřina Kovářová
Kateřina Kovářová
autor - Klára Sajdlová
Klára Sajdlová

 

 

 

 

 

 

 
3D tiskárna ve výuce PDF Tisk

Studenti vyššich ročníků se pod vedenim profesorů seznamuji s moderni technologií - 3D tiskem. Pro výuku slouži 3D tiskárna anglického výrobce firmy Robox. Tato tiskárna díky své konstrukci umožňuje bezpečné užívání.

Video z výuky nakeznete na youtube

Na následujících fotografiích je zobrazeno vytváření zkušebního modelu

Robox_01

Celý článek...
 
Ples školy 2017 PDF Tisk

Tradiční ples školy se koná dne

6.ledna 2016

 

Tento den je rovněž ředitelské volno

Bližši informace viz pozvánka

ples2017

 
Lyžařský kurz 2016 PDF Tisk

Letošní lyžařský kurz byl pořádán pro různé ročníky studentů naší školy. Při letošním nedostatku sněhu se přes to lyžařský kurz povedlo uspořádat.

Termín: 15. 2. – 19. 2. 2016

Místo: Herlíkovice

Vedoucí kurzu: Bc. Lucie Pěkná, Bc. Ječmínek Jan, Bc. Ječmínek Ondřej, Bc. Zajíc Šimon, Bc. Kolář David, Bc. Janoš Ondřej

2016Lyze_kurz

 

 

 
Ples maturantů 2016 PDF Tisk

Tradiční ples školy konaný 8.ledna 2016 Vám přiblíží následující pozvánka:

pozvanka 2016

Pokud máte zájem je k dispozici krátký přehled celého plesu na videu bohatou fotodokumentaci naleznete v naší fotogalerii

 
Projekt Comenius - Polsko 2015 PDF Tisk

Setkání účastníků projektu, které se uskutečnilo v termínu 24. – 27. března 2015
v polském hlavním městě Varšavě, se za naši školu zúčastnili 4 žáci (2 chlapci a 2 dívky) a 3 členové pedagogického sboru. Na úvod proběhlo jako vždy seznámení s žáky a učiteli pořádající školy, taktéž seznámení s metodami výuky a prohlídka školy. I na tomto meetingu si žáci vyměňovali informací o metodách učení se a konverzovali o běžných tématech (v anglickém jazyce). Toto bylo v pořadí již třetí setkání, kterého se naši žáci zúčastnili, a tak jsme již mohli pozorovat čilou vzájemnou komunikaci mezi žáky zúčastněných škol. U našich žáků pak větší sebejistotu v mluveném projevu i v dalších typech sociální interakce.

Celý článek...
 
Projekt Comenius - Italie 2015 PDF Tisk

Setkání v Itálii se uskutečnilo v termínu od 27. do 29. dubna 2015 ve městě Latina a z naší školy se ho zúčastnili 3 žáci a 4 členové pedagogického sboru. Na úvod meetingu jsme měli jako již tradičně možnost seznámit se s žáky a učiteli partnerské školy. Pochopitelně nás zajímaly metody a organizace vyučování, mohli jsme také navštívit některé vyučovací hodiny.

Celý článek...
 
Turnaj florbal 2014 PDF Tisk

Naši studenti se zúčastnili poháru českého florbalu, kde se naše škola umístila v krajském kole těsně před postupovým místem.

Další obrázky najdete ve fotogalerii

 

 
Návštěva Drážďan 2014 PDF Tisk

Dne 12. 12. 2014 se žáci účastnili zájezdu do Drážďan.

o03

Prohlídka historického centra byla završena na vánočních trzích, kde žáci ochutnali místní speciality a nakoupil dárky pro své blízké.

Celý článek...
 
"Poprask" 2014 PDF Tisk

Naše škola se zúčastnila Poháru pražských škol (zkráceně POPRASK) v minifotbalu. Turnaj proběhl pátek 26. září 2014 ve Sportovním areálu Pražačka v Praze 3. Několik záběrů ze soutěže najdete na you_t01 Několik fotografií naleznete ve fotogalerii

 
Projekt Comenius - Praha 2014 PDF Tisk

Cílem programu Comenius je rozvíjet porozumění mezi mladými lidmi z různých evropských zemí, pomáhat jim osvojit si základní životní dovednosti nezbytné pro jejich osobní rozvoj, pro jejich budoucí zaměstnání a pro aktivní účast v evropských záležitostech. Naše škola udržuje partnerství se středními školami ve Francii, Itálii, Lotyšsku, Polsku a Turecku. Letošní setkání studentů se uskutečnilo od 13. do 16. října v Praze. Na programu byly prezentace jednotlivých zemí, návštěva historických částí Prahy, setkání se zastupiteli úřadu Městské části Prahy 8 a slavnostní večeře. Stručný průběh setkání je zachycen na videu: you_t01

Celý článek...
 
Reklamní výtvarnictví - práce studentů PDF Tisk

Studenti druhého ročníku oboru reklamní výtvarnictví mají jako součást výuky i uměleckou fotografii. Podivejte se na některé zdařilé práce.

Z cest

Cerno bila 05

Celý článek...
 
Projekt Comenius - Lotyšsko 2014 PDF Tisk

Setkání účastníků v rámci projektu

Comenius - A Piece of the European Puzzle

V rámci projektu A PIECE OF THE EUROPEAN PUZZLE (Comenius) jsme ve dnech 27. až 30. května 2014 navštívili další z našich partnerských škol, a to školu, která se nachází ve městě Ikškile v Lotyšsku. Za naši školu zúčastnili 3 žáci a 4 členové pedagogického sboru.

Všichni jsme měli opět možnost osobního seznámení s žáky a učiteli pořádající školy. Mohli jsme si prohlédnout budovu školy, seznámit se s metodami a systémem výuky
v Lotyšsku i navštívit vybrané třídy během vyučovacího procesu. Vzhledem k tomu, že se jednalo již o druhé setkání, jehož se zúčastnili žáci, probíhala otevřenější komunikace a výměna zkušeností s učením se mezi žáky, ale i mezi učiteli.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL