Soukromá střední škola  a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

Chabařovická 1125/4, 182 00 Praha 8, tel. +420 281 863 044, +420 733 123 588

1.KŠPA - MERCEDES mezi soukromými školami!

Home O škole Napsali o nás 3. místo v ocenění českých podnikatelek
3. místo v ocenění českých podnikatelek
Napsali o nás

V roce 2011 již počtvrté proběhla soutěž Ocenění českých podnikatelek. Její již tak vysokou prestiž patřičně zvýšila skutečnost, že záštitu nad ní převzal předseda vlády České republiky Petr Nečas.

Cílem soutěže je podpořit ženy – majitelky společností, které ve svém oboru dlouhodobě vykazují vynikající výsledky. Soutěž chce také účastnicím vyjádřit uznání a využít jejich příkladu pro podporu dalších žen, které teprve sbírají odvahu ke svým prvním projektům.

V soutěži se vybíralo z 9894 (!) firem, z nichž osmnáctičlenná hvězná odborná porota vybrala nejdříve 192 společností do semifinále a nakonec 34 do finále. Slavnostní vyhlášení výsledků se pak konalo 1. 11. 2011 v Kongresovém centru v Praze za účasti všech finalistek, poroty zvučných jmen i zástupců partnerů soutěže (např. GE Money Bank, Master Card, Miele, Ogilvy a dalších). A je velikým úspěchem, že v kategorii středně velkých firem na bronzovou příčku dosáhla majitelka i naší Soukromé střední odborné školy (1. KŠPA) Praha Ing. Hana Skallová. Blahopřejeme a přejeme hodně sil do další nelehké práce v soukromém školství.

Toto ocenění je samozřejmě nádhernou odměnou za práci a energii, kterou Ing. Skallová své škole věnuje, a ukazuje také, jak významnou pozici škola zaujímá.

Více fotografií najdete ve fotogalerii - společenská rubrika

Vyhodnocení PB012514


Prestižní soutěž „Ocenění Českých Podnikatelek – OCP“, založená společnostmi Mazars Audit a Agenturou Helas, se stala významným činitelem, jejíž cílem je odměnit, podpořit a zviditelnit malé, střední a velké podniky v České republice, které byly založeny ženami. Projekt reflektuje současnou ekonomickou situaci u nás i ve světě a dává příležitost hovořit o aktuálních tématech v oblasti soukromého podnikání.

 

Soutěž vyzdvihuje české ženy, podnikatelky, a jejich významný přínos k rozvoji podnikatelského prostředí a k posílení respektování principů odpovědnosti a partnerství na trhu v České republice nebo i v rámci Evropské unie.