Soukromá střední škola  a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

Chabařovická 1125/4, 182 00 Praha 8, tel. +420 281 863 044, +420 733 123 588

1.KŠPA - MERCEDES mezi soukromými školami!

Home O škole Napsali o nás
Napsali o nás


3. místo v ocenění českých podnikatelek
Napsali o nás

V roce 2011 již počtvrté proběhla soutěž Ocenění českých podnikatelek. Její již tak vysokou prestiž patřičně zvýšila skutečnost, že záštitu nad ní převzal předseda vlády České republiky Petr Nečas.

Cílem soutěže je podpořit ženy – majitelky společností, které ve svém oboru dlouhodobě vykazují vynikající výsledky. Soutěž chce také účastnicím vyjádřit uznání a využít jejich příkladu pro podporu dalších žen, které teprve sbírají odvahu ke svým prvním projektům.

V soutěži se vybíralo z 9894 (!) firem, z nichž osmnáctičlenná hvězná odborná porota vybrala nejdříve 192 společností do semifinále a nakonec 34 do finále. Slavnostní vyhlášení výsledků se pak konalo 1. 11. 2011 v Kongresovém centru v Praze za účasti všech finalistek, poroty zvučných jmen i zástupců partnerů soutěže (např. GE Money Bank, Master Card, Miele, Ogilvy a dalších). A je velikým úspěchem, že v kategorii středně velkých firem na bronzovou příčku dosáhla majitelka i naší Soukromé střední odborné školy (1. KŠPA) Praha Ing. Hana Skallová. Blahopřejeme a přejeme hodně sil do další nelehké práce v soukromém školství.

Toto ocenění je samozřejmě nádhernou odměnou za práci a energii, kterou Ing. Skallová své škole věnuje, a ukazuje také, jak významnou pozici škola zaujímá.

Více fotografií najdete ve fotogalerii - společenská rubrika

Vyhodnocení PB012514


Prestižní soutěž „Ocenění Českých Podnikatelek – OCP“, založená společnostmi Mazars Audit a Agenturou Helas, se stala významným činitelem, jejíž cílem je odměnit, podpořit a zviditelnit malé, střední a velké podniky v České republice, které byly založeny ženami. Projekt reflektuje současnou ekonomickou situaci u nás i ve světě a dává příležitost hovořit o aktuálních tématech v oblasti soukromého podnikání.

 

Soutěž vyzdvihuje české ženy, podnikatelky, a jejich významný přínos k rozvoji podnikatelského prostředí a k posílení respektování principů odpovědnosti a partnerství na trhu v České republice nebo i v rámci Evropské unie.
 
Časopis výjimečné ženy
Napsali o nás
vz0001
vz0002
vz0003
 
Časopis Naše Praha 9
Napsali o nás

O umístění majitelky naší školy ing.Skallové a jejím úspěchu, napsal další časopis

nase_praha1

 
Článek v Právu (listopad 2013)
Napsali o nás

"... článek v právu, vypadá dobře...", uvedla podnikatelka a zřizovatelka naší školy ing.Skallová ve svém profilu na FaceBooku.

Otázky redaktora:

  • Vaše soukromá škola se pyšní 21 letou tradicí. Jaké byly začátky?
    Myslím, že to bylo na začtku oproti dnešní době poměrně jednoduché, protože to bylo něco nového. Hlavně jsme ale přišli s původní myšlenkou ....
  • Jak se pak přidávaly další obory?
    Všechno jsme si dělali sami, účastnili jsme se některých projektů ...
  • Soukromé školy asi mají dnes těžké časy, protože dětí je málo a veřejné školy se jich snaží přijmout co nejvíce. Už jste takovou situaci zažili?
    Myslím si, že horší situace, kdy se kombinuje malý počet dětí a ekonomická krize tu ještě nebyla.

 

Pokud si chcete článek přečíst je k dispozici jeho sken ZDE

 
článek v novinách Prahy 6
Napsali o nás

O úspěšné akci 1.KŠPA v OC Praha 6 jsme informovali již v jiném článku. Zde si můžete přečíst, článek uveřejněný v novinách městské části Prahy 6

sestka

 
Rozhovor ing.Skallové pro prestižní dámský klub
Napsali o nás

Majitelka naší školy ing. Hana Skallová poskytla rozhovor prestižnímu dámskému klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, jehož je členkou. Znění celého článku najdete na stránkách tohoto klubu.

clanek-helasclub_t