Soukromá střední škola  a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

Chabařovická 1125/4, 182 00 Praha 8, tel. +420 281 863 044

1.KŠPA - MERCEDES mezi soukromými školami!

Home Učí u nás grafiku MgA. Ladislav Hovorka
MgA. Ladislav Hovorka

Absolvent Akademie múzických umění, katedry filmového a televizního obrazu, vystavuje samostatně už od roku 1973, zatím měl 33 autorských výstav (Olomouc, Praha, Vianden - Luxembourg, Ankara – Turecko, Sofia – Bulharsko), zúčastnil se řady společných výstav.

Ladislav Hovorka vynalezl a používá vlastní vizuální systém pro snímání aktů, zcela UNFOCUSED, následně pak založil skupinu UNFOCUSED, sdružující umělce, zatím fotografy a malíře, s podobným přístupem k interpretaci reality.

Jako „klasický fotograf“ - jak o sobě sám říká - obvykle snímá i komplikované snímky v jednom kroku, bez dalších úprav ve fotokomoře, laboratoři nebo počítači. Svoje fotografie většinou prezentuje v cyklech, což bude následek jeho studia kamery na FAMU.

Blíže:  Odkaz na stránky

 

 

Absolvent Akademie múzických umění, katedry filmového a televizního obrazu, vystavuje samostatně už od roku 1973, zatím měl 33 autorských výstav (Olomouc, Praha, Vianden - Luxembourg, Ankara – Turecko, Sofia – Bulharsko), zúčastnil se řady společných výstav.

Ladislav Hovorka vynalezl a používá vlastní vizuální systém pro snímání aktů, zcela UNFOCUSED, následně pak založil skupinu UNFOCUSED, sdružující umělce, zatím fotografy a malíře, s podobným přístupem k interpretaci reality.

Jako „klasický fotograf“ - jak o sobě sám říká - obvykle snímá i komplikované snímky v jednom kroku, bez dalších úprav ve fotokomoře, laboratoři nebo počítači. Svoje fotografie většinou prezentuje v cyklech, což bude následek jeho studia kamery na FAMU.