Soukromá střední škola  a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

Chabařovická 1125/4, 182 00 Praha 8, tel. +420 281 863 044, +420 733 123 588

1.KŠPA - MERCEDES mezi soukromými školami!

Home Učí u nás grafiku
Učí na naší škole
BcA. Daniela Herodesová

Absolventka ateliéru Kniha a tvarování papíru na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni, kde momentálně pokračuje na navazujícím magisterském studiu v ateliéru Ilustrace. V roce 2017 odjela na studijní pobyt do Bulharska, kde půl roku navštěvovala ateliér Kniha a tisková grafika na Národní akademii umění v Sofii.

 

Zúčastnila se soutěže Mladý obal 2017, kde se se svým obalem na antistresový míček v podobě leporela umístila ze 744 návrhů v top 40.

 

Mimo studium a výuku se věnuje zakázkové tvorbě grafického designu a sazbě knih.

Blíže Odkaz na stránky

 
MgA. Tomáš Prchal

Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze. Studoval dva a půl roku v malířském ateliéru Michaela Rittsteina, absolvoval semestrální stáž v malířské škole profesora Jiřího Sopka a následně v Šalounově ateliéru u profesora Jana Mladovského, dále studoval tři roky v ateliéru grafiky u profesorora Vladímíra Kokolii, kde diplomoval. Vedle výuky v Soukromé střední škole a základní škole (1. KŠPA) Praha, vede kurzy malby a kresby od roku 2010.

Odkaz na stránky

 
MgA. Oxana Herodesová

Vyučující na naší škole má vytvořen vlastní projektový web.

Naleznete jej na adrese http://oxanaherodesova.com/rodes

 
MgA Kirill Postovit - akademický malíř a sochař

je jedním z odborníků, kteří vyučují na naší škole. V dalším textu máte možnost se blíže seznámit s jeho profesním zaměřením.

Kresby a plastiky se nacházejí v soukromých sbírkách a ve sbírkách některých státních muzeí, neopomenutelně v Jeruzalému a také v národním památníku Terezín. Sochařské memoriály jsou umístěny ve Francii, Izraeli, České republice, většina je věnována paměti obětem Šoa. Uskutečnil devatenáct vlastních výstav, vystavuje od roku 1990. V současnosti žije a pracuje v Praze. Je ženatý a má tři děti. Je občanem státu Izrael.

m07

Výstavy ( od roku 2000) :

Celý článek...